2k app
veiw
2k app
veiw

Компанія

 

Ласкаво просимо в Сім'ю Ресторанів КОЗИРНА КАРТА! 
ТОВ "Мережа Козирна Карта" - найбільша Родина ресторанів, лідер ресторанного ринку України, розробник однойменної дисконтної Програми лояльності. Учасниками дисконтної Програми "Козирна Карта" можуть стати відповідають стандартам якості "Козирної Карти" ресторани, клуби, кафе, бари, готелі та ін підприємства, підписавши відповідний договір з ТОВ "Мережа Козирна Карта" з метою реклами та популяризації своїх закладів, формування та підтримки позитивного іміджу для досягнення цілей успішного ведення бізнесу, збуту якісних товарів і послуг, розширення ринку діяльності, співпраці задля досягнення найкращих економічних результатів і створення бездоганної репутації закладу-учасника Програми. 
Згідно умов договору ТОВ "Мережа Козирна Карта" не наділено правом впливати на господарську діяльність учасника Програми та повноваженнями щодо управління закладами громадського харчування учасника Програми лояльності. На даний момент Програма лояльності "Козирна Карта" об'єднує понад 70 ресторанів, 46 з них знаходяться в Києві, 9 - в США і 1 в Росії. Власниками дисконтних Козирних карт - головного атрибута Програми лояльності - є більше 800 000 чоловік по всій Україні. Тримачі Козирних карт гарантовано отримують знижки та інші переваги в ресторанах Сім'ї. 
У компанії працює близько 7000 співробітників, які забезпечують високоякісний сервіс. 
У ресторанах "Козирної Карти" представлені понад 20 кухонь різних країн і регіонів світу - українська, російська, італійська, кавказька, європейська, латиноамериканська, японська, китайська, східна та ін У числі закладів "Козирної Карти" - готель на воді Арт-готель "Баккара" у Києві та спорт-готель "Селена" у Черкасах. У велику Родину також входять концерт-хол FREEDOM і клуб-ресторан "Калинка-Малинка". Під егідою бренду працюють охоронна компанія "СПАРТА-ХХI" та юридична фірма "ВІВА". 
Для організації виїзних заходів в "Козирної Карти" функціонує найбільша в Україні кейтерінгова служба "Холідей Сервіс" - величезний ресторан на колесах, який професійно організовує і обслуговує будь-який захід від 50 до 50 000 чоловік. 
Для учасників дисконтного проекту "Козирна Карта" щорічно проводить "Козирна Party" - один з найбільш статусних і масштабних свят України. "Козирна Party" - більше, ніж яскраве шоу, це підведення підсумків роботи за рік, складання нових планів, постановка цілей і, безумовно, вираз величезної подяки постійним гостям ресторанів, партнерам і друзям Сім'ї. 
Цілодобова довідкова служба ресторанів і служба доставки створені для зручності гостей закладів Сім'ї. Зателефонувавши за номером (044) 206-60-60, ви отримаєте вичерпну інформацію про ресторанах "Козирної Карти", можете зарезервувати столик в улюбленому закладі, залишити свій відгук про якість сервісу і зробити заявку з доставки їжі з будь-якого ресторану за зручним для вас адресою . 
У 2012 році під час проведення Євро-2012 "Козирна Карта" успішно реалізувала проект Київської та Харківської офіційних Фан-зон UEFA. За червень-липень столичну Фан-зону відвідало більше 2,2 млн футбольних уболівальників, а Фан-зону в Харкові - близько 800 тисяч. 
З метою об'єднання не тільки ресторанів, а й інших підприємств сфери послуг, для налагодження процесу ефективної співпраці з постачальниками товарів і послуг, в 2012 році компанія "Козирна Карта" ініціювала створення нового проекту - ХоРеКа-Холдинг, в роботі якого задіяно понад 20 ресторанів. 
"Козирна Їжа" - кулінарний портал "Козирної Карти", створений для того, щоб показати всім: кулінарія - це мистецтво, доступне кожному. На сайті зібрані тисячі рецептів користувачів і шеф-кухарів Сім'ї ресторанів "Козирна Карта". У рамках "Козирної Єди" регулярно проводяться гастрономічні майстер-класи з приготування різних страв у закладах "Козирної Карти". 
Для самих маленьких своїх гостей компанія розробила програму лояльності "Козирний Kid's Club". Кожні вихідні в ресторанах Сім'ї проходять захоплюючі уроки, цікаві майстер-класи та яскраві дитячі шоу-програми. 
Люди люблять хороші закладу. Заклади люблять хороших людей. КОЗИРНА КАРТА - символ взаємної любові.

Ласкаво просимо в Сім'ю Ресторанів КОЗИРНА КАРТА! 

ТОВ "Мережа Козирна Карта" – найбільша Родина ресторанів, лідер ресторанного ринку України, розробник однойменної дисконтної Програми лояльності. Учасниками дисконтної Програми "Козирна Карта" можуть стати відповідаючі стандартам якості "Козирної Карти" ресторани, клуби, кафе, бари, готелі та інші підприємства, підписавши відповідний договір з ТОВ "Мережа Козирна Карта" з метою реклами та популяризації своїх закладів, формування та підтримки позитивного іміджу для досягнення цілей успішного ведення бізнесу, збуту якісних товарів і послуг, розширення ринку діяльності, співпраці задля досягнення найкращих економічних результатів і створення бездоганної репутації закладу-учасника Програми. 

Згідно умов договору ТОВ "Мережа Козирна Карта" не наділено правом впливати на господарську діяльність учасника Програми та повноваженнями щодо управління закладами громадського харчування учасника Програми лояльності.

На даний момент Програма лояльності "Козирна Карта" об'єднує 67 закладів, з них 27 ресторани - в Києві, 31 - по Україні та 9 ресторанів - в Нью-Йорку. Тримачами дисконтних Козирних карт - головного атрибута Програми лояльності - є близько 1 100 000 чоловік по всій Україні. Тримачі Козирних карт гарантовано отримують знижки та інші переваги в ресторанах Сім'ї. У компанії працює близько 7000 співробітників, які забезпечують високоякісний сервіс. 

У ресторанах "Козирної Карти" представлено понад 20 кухонь різних країн і регіонів світу – українська, російська, італійська, кавказька, європейська, японська, східна та інші. Серед закладів "Козирної Карти" – готель на воді Арт-готель "Баккара" у Києві та спорт-готель "Селена" у Черкасах. У велику Родину також входить концерт-хол FREEDOM. Під егідою бренду працюють охоронна компанія "СПАРТА-ХХI" та юридична фірма "ВІВА"

Цілодобова довідкова служба ресторанів і служба доставки створені для зручності гостей закладів Сім'ї. Зателефонувавши за номером (044) 206-60-60, ви отримаєте вичерпну інформацію про ресторани "Козирної Карти", можете зарезервувати столик в улюбленому закладі, залишити свій відгук про якість сервісу і зробити заявку на доставку їжі з будь-якого ресторану за зручною для вас адресою . 

У 2012 році під час проведення Євро-2012 "Козирна Карта" успішно реалізувала проект Київської та Харківської офіційних Фан-зон UEFA. За червень-липень столичну Фан-зону відвідало більше 2,2 млн футбольних уболівальників, а Фан-зону в Харкові – близько 800 тисяч. 

З метою об'єднання не тільки ресторанів, а й інших підприємств сфери послуг, для налагодження процесу ефективної співпраці з постачальниками товарів і послуг, у 2012 році компанія "Козирна Карта" ініціювала створення нового проекту – ХоРеКа-Холдинг, в роботі якого задіяно понад 20 ресторанів. 

"Козирна Їжа" – кулінарний портал "Козирної Карти", створений для того, щоб показати всім: кулінарія – це мистецтво, доступне кожному. На сайті зібрані тисячі рецептів користувачів і шеф-кухарів Сім'ї ресторанів "Козирна Карта". У рамках "Козирної Їжі" регулярно проводяться гастрономічні майстер-класи з приготування різних страв у закладах "Козирної Карти"

Для найменших своїх гостей компанія розробила програму лояльності "Козирний Kid's Club". Кожні вихідні в ресторанах Сім'ї проходять захоплюючі уроки, цікаві майстер-класи та яскраві дитячі шоу-програми. 

Незважаючи на широку географію закладів Сім'ї, всі вони дотримуються одних принципів - якість їжі та сервісу, привітність та гостинність. Єдина система цінностей Сім'ї - згуртованість, довіра та чесність, - дозволяють зберігати широке коло шанувальників наших закладів. Новаторський підхід і впевнений погляд у майбутнє з кожним днем приваблює в Сім'ю ресторанів все більше нових прихильників.

Сім'я ресторанів "Козирна Карта". Нам довіряють покоління.