2k app
veiw
2k app
veiw

Партнери

Сім’я ресторанів КОЗИРНА КАРТА щиро вдячна всім партнерам, з якими ми працюємо протягом всіх років існування наших ресторанів. Ми також пишаємося, що серед наших партнерів – найвідоміші та найстатусніші компанії країни. Дякуємо Вам за професійність та постійність.

 

 

ТМ "Medoff"

ТМ "Medoff" - це горілка преміум якості, що поєднує в собі особливий смак класичної горілки і неперевершену м'якість, що досягається завдяки унікальній технології фільтрації "медовий дощ". Смак напою дозріває під впливом мікрочастинок меду, який вважається кращим природним фільтром.

Надсучасний дизайн етикетки, витончена форма пляшки і запатентована система контролю відкриття ковпачка - технологія SECURCAP - забезпечує додатковий захист горілки "Medoff" від підробок. А понад 20 нагород на міжнародних дегустаційних конкурсах та продажі в більш ніж 30 країнах підтверджують преміальний статус бренду і високу лояльність споживачів.

Горілка "Medoff" - неймовірна м'якість преміальної якості.


Центральний офіс:
01135, м Київ, проспект Перемоги 5-А

Тел.: (044) 498-27-80

e-mail: info@ebt.co.ua

Телефон гарячої лінії: 0-800-504-101

www.medoff.ua

 

 

 

 

ПАТ "САН ІнБев Україна"

Компанія "САН ІнБев Україна" є лідером українського пивного ринку і представляє найбільшу в світі пивоварну компанію: Anheuser -Busch InBev. ПАТ "САН ІнБев Україна" об'єднує Чернігівське, Харківське та Миколаївське відділення компанії. Портфель пивних брендів складається з міжнародних торгових марок: Bud, Stella Artois, Beck's, Staropramen, Leffe, Hoegaarden, Lowenbrau, Spaten, Franziskaner, а також національних: "Чернігівське", "Рогань", "Янтар", "Жигулівське Оригінальна", "Taller", "DAO".

Компанія "САН ІнБев Україна", усвідомлюючи свою відповідальність перед суспільством, активно пропагує культуру споживання пива в Україні. "САН ІнБев Україна" виступає за те, щоб відповідальне споживання пива довгі роки приносило людям задоволення, не завдаючи при цьому ніякої шкоди їх здоров'ю.

Центральний офіс:
03680, м. Київ, вул. Фізкультури, 30-В
Тел: (044) 201-40-00

e-mail: office@suninterbrew.kiev.ua

Служба підтримки споживачів:
Тел.: 0-800-50-400-50

e-mail: hotline@suninterbrew.kiev.ua

www.suninbev.com.ua

 

ТМ "Картулі Вазі"

"Картулі Вазі" - елітне вино заводу "Тифлисский винный погребъ",  що викликало резонанс серед сомельє і винних експертів України своїми органолептичними характеристиками.

Високу якість вина було оцінено в рамках великої дегустацій  "Femmes totales"  15 червня 2006 в Мюнхені, де міжнародними сомельє вищого класу був обраний зразок "Mukuzani 2003" серії "Картулі Вазі" від компанії "Тифлисский винный погребъ" , як яскраве вино вищої  якості, характерне для країни свого походження.

Висока оцінка грузинських вин ТМ "Картулі Вазі" дозволяє назвати ці вина еталоном грузинського виноробства.

 

ПАТ "Київский завод шампанських вин "Столичний"

Україна, 04073, Київ, вул. Сирецька, 27
Секретар: (044) 277-25-00
Фирмовий магазин: (044) 277-25-10
Факс: (044) 277-25-44

www.sekt.kiev.ua
e-mail: info@sekt.kiev.ua

 

ІП "Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед"

Іноземне підприємство "Кока-Кола Беверіджиз Україна"- один із лідерів на українському ринку безалкогольних напоїв, займається розливом і дистрибуцією напоїв на умовах франчайзингу компанії The Coca-Cola Company. Підприємство забезпечує 46 мільйонів українців якісними напоями, демонструючи прихильність високим світовим стандартам як у виробничій сфері, так і в області корпоративної соціальної відповідальності.

Офіційне представництво компанії Coca-Cola в Україні було відкрито у 1992 році. Перший завод компанії в Україні відкрився у Львові в 1994 році. У 1998 році запрацював завод компанії "Кока-Кола Беверіджиз Україна" біля міста Бровари, в Київській області. Команда "Кока-Кола Беверіджиз Україна" налічує більше 2 000 співробітників у 29-ти філіях по всій території країни.

Іноземне підприємство "Кока-Кола Беверіджиз Україна" є частиною Coca-Cola Hellenic - найбільшої європейської компанії-ботлера продукції The Coca-Cola Company. Coca-Cola Hellenic працює в 28 країнах світу, населення яких становить приблизно 581 млн осіб. Компанія пропонує широкий спектр безалкогольних напоїв у різних категоріях: газовані води, соки та соковмісні напої, вода, спортивні та енергетичні напої, чай та кава. Coca-Cola Hellenic прихильна принципам сталого розвитку з метою створення цінності для свого бізнесу та для суспільства. Це виражається і у виробництві високоякісних продуктів, що відповідають потребам споживачів, і в розвитку відкритого, об'єднуючого робочого середовища, і у дотриманні високих екологічних стандартів, що забезпечують захист і збереження навколишнього середовища, і в підтримці соціально-економічного розвитку місцевих громад в регіонах, де працює компанія.

07442 Київська обл.
Броварський р-н, п.г.т. Велика Димерка
51 км Ст.-Петербузького шоссе
Тел. (044) 490-07-07, факс (044) 490-07-01

www.coca-cola.com  
e-mail: ccbu@cchbc.com 

   

ТОВ "Перно Рікар Україна"

Київ, вул. Петропавлівсбка, 52
Тел./Факс (044) 468-28-48

e-mail: info@pernod-ricard-ukraine.com