2k app
veiw
2k app
veiw

Гаряча Gipsy Kings Party у Freedom Event Hall

23.02.2018
переглядів: 431
Гаряча Gipsy Kings Party у Freedom Event Hall
14 лютого у Freedom Event Hall, за підтримки генерального Партнера ТМ First Guild, відбувся ексклюзивний концерт до Дня Закоханих Gipsy Kings Party

14 лютого у Freedom Event Hall, за підтримки генерального Партнера ТМ First Guild, відбувся ексклюзивний концерт до Дня Закоханих Gipsy Kings Party. Легендарний Ріко Санчес і його музиканти виконали улюблені всіма хіти "Volare", "Bamboleo", "Hotel California", "Djobi Djoba", "Vamos A Bailar", "Escucha Me", "Bem Bem Maria", "Soy", "Moorea" і багато інших композицій з репертуару Gipsy Kings.
Концерт став подією для справжніх любителів фламенко. Спекотна енергетика іспанських гітар і оголений нерв циганського вокалу Ріко перенесли присутніх у гарячу південну ніч. Гостей Gipsy Kings Party зустрічали іспанська циганка і танцівниця фламенко, обдаровуючи бажаючих розкішними червоними віялами. Романтичну атмосферу свята фламенко створили цікаві фотозоні в фойє і лобі-барі Freedom Event Hall - червоне серце з трояндами і оксамитове крісло з гітарою та іспанською шаллю. Гостей пригощали різноманітними закусками і п'янкими коктейлями на основі продукції ТМ First Guild.

На згадку про подію залишилися яскраві фото, емоції і жаркий драйв південної ночі... Bamboleo!