2k app
veiw
2k app
veiw
2011
Спільна Акція Фонду АНТИСНІД та Сім'ї ресторанів "Козирна Карта"
 
Ми те, що ми носимо!
З 14 квітня офіціанти п'ятнадцяти столичних ресторанів і нічних клубів на тиждень одяглися у спеціальні креативні футболки на тему Safe Sex з колекції "Ми те, що ми носимо". Мета акції, організованої Фондом Олени Пінчук АНТИСНІД і Сім'єю ресторанів "Козирна Карта", - нагадати про необхідність захищати себе від ВІЛ / СНІДу.
 
Опис події

14 квітня 2011 року стартувала спільна акції Сім'ї ресторанів "Козирна Карта" і Фонду Олени Пінчук "АНТИСНІД" - "Ми те, що ми носимо". З цього дня в 15 ресторанах Мережі гості можуть придбати ексклюзивні футболки із спеціальної fashion-колекції, створеної за активної участі креативного агентства EventBrand.

Футболки з креативними принтами на тему безпечного сексу можна придбати в одному з 15 ресторанів-учасників акції - "Дежавю", "Да Вінчі Фіш Клаб", "Нон-Стоп", "Муракамі пл. Перемоги", "Муракамі Парус", "Муракамі Республіканський стадіон "," Муракамі на Червоноармійській "," Бокончіно "," Кондитерська "," Godzilla "," Спотикач "," Креп де Шин"," Тюбетейка на Тарасівській "," Мамбо "," Калинка-Малинка "або безпосередньо на сайті www.fashion-aid.in.ua.
 
Також приєднатися до участі в акції можна, запропонувавши свою "Ідею на серветці". Найдотепніші футболки клієнтів поповнять колекцію "Ми те, що ми носимо".
Кошти, зібрані під час акції, будуть направлені на придбання засобів дезінфекції та захисту (медичних рукавичок, захисних окулярів, одноразових халатів) для десяти лікарень і дитячих установ, в яких надається допомога пацієнтам з діагнозом ВІЛ / СНІД, гепатит В або С.

Партнери акції - креативне агентство EventBrand, які придумали для офіціантів серію футболок "Хто ти?", а також компанія "Купецький дім", що забезпечила установку і обслуговування кондоматів, розміщення яких вже почалося в ресторанах "Козирної Карти".

Детальніше про проект: www.fashion-aid.in.ua
Перші підсумки проекту "Ми те, що ми носимо"
Купити футболку

Дивіться також
В Мюнхен без віз і багажу, але з хорошим...
2016
З 25 грудня 2014 року по 11 січня 2015 Сім’я...
2014
8 вересня Сім'я ресторанів "КОЗИРНА КАРТА" і...
2012