2k app
veiw
2k app
veiw
2011
Best Fashion Awards 2011
 
Мода кращих
У Національній опері України ввечері 20 квітня при повному аншлагу відбулася вже друга за рахунком церемонія вручення першої української премії в сфері моди Best Fashion Awards. Авторитетне журі, що складається з модних журналістів, критиків, баєрів, селебрітіс з fashion-тусовки, винесло свій модний вирок
 
Опис події

20 квітня 2011 року у Національній опері України відбулася церемонія нагородження Першої Української Премії в галузі Моди Best Fashion Awards. Організаторам Премії - Сім'ї ресторанів "Козирна Карта" та Ukrainian Fashion Week вдалося повторити успіх минулого року, коли церемонія проходила вперше, і зібрати разом відомих і талановитих людей, які знають толк у високій моді - акторів театру і кіно, артистів сцени, редакторів глянцевих видань, дизайнерів. Завдяки організатору самої церемонії, компанії USP Events, подія стала яскравим шоу і своєрідною театральною постановкою.

Головна мета Премії Best Fashion Awards об'єктивно визначити і представити лідерів української моди української та міжнародної громадськості, гідно оцінити досягнення дизайнерів у розвитку моди, створенні fashion-індустрії та позитивного іміджу України за кордоном.

Пролунав дзвінок і прекрасні дами та кавалери почали займати місця в залі для глядачів.
Ведучі церемонії - Юрій Горбунов, Василиса Фролова та Кароліна Ашіон сказали безліч теплих, а головне правдивих слів про організаторів, номінантів і партнерів неординарної події.
Честі вручати нагороди за особливі досягнення в області fashion-індустрії були удостоєні відомі успішні та публічні особи, які не тільки на словах, а й на ділі роблять світ прекраснішим і добрішим - Оксана Соколова, Андрій Задорожний, Ірина Турбаєвська, Олександр Шовковський, Маша Єфросиніна, Олег Кохан, Ірина Данилевська, Іван Малкович, Олена Пінчук, Олег Скрипка, Світлана Лобода, Борис Ложкін, Джамала та Олексій Коган.

Музиканти, поети, видавці називали імена тих, кого двома тижнями раніше визначили експерти, в команду яких увійшли 29 fashion-критиків. За підсумками двох сезонів лауреатами у п'яти номінаціях стали:

  • Відкриття року - Артем Климчук
  • Кращий дизайнер аксесуарів - Ірина Каравай
  • Краща fashion-постановка - Олексій Залевський
  • Кращий дизайнер чоловічого одягу - Віктор Анісімов
  • Кращий дизайнер жіночого одягу - Лілія Літковська

Також були вручені дві заохочувальні премії. За "Натхнення" нагороду отримала Соня Забуга, а "За вагомий внесок у розвиток української моди" була відзначена Ірина Данилевська.

Коли офіційна частина підійшла до кінця, учасники та гості події попрямували в салон-ресторан "Дежавю", де в дружній атмосфері відзначали нагороди колег і друзів.

Партнери заходу

 

Дивіться також
В Мюнхен без віз і багажу, але з хорошим...
2016
З 25 грудня 2014 року по 11 січня 2015 Сім’я...
2014
8 вересня Сім'я ресторанів "КОЗИРНА КАРТА" і...
2012