2k app
veiw
2k app
veiw
2010
Best Fashion Awards 2010
 
Мода в форматі Best
20 квітня, ввечері, столичний Музейний комплекс "Мистецький Арсенал" на час забув про виставки і гучні арт-проекти: тут відбуласяпрем'єрна церемонія вручення Best Fashion Awards - першої української премії в сфері моди, організованою Ukrainian Fashion Week та Сім'єю ресторанів "Козирна Карта"
 
Опис події

У 2009 році Сім'я ресторанів "Козирна Карта" та Ukrainian Fashion Week заснували Першу Українську Премію в галузі моди Best Fashion Awards. Головна мета премії - об'єктивно визначити і представити лідерів української моди національної та міжнародної громадськості. Переможців у кожній номінації визначає група експертів, до складу якої входять fashion-журналісти, критики моди, баєри та лідери громадської думки.

20 квітня 2010 року відбулася перша церемонія нагородження Премії в галузі моди Best Fashion Awards. На думку експертної комісії, куди увійшли fashion-журналісти, fashion-критики, баєри і celebrities, кращими стали:

  • Кращий дизайнер жіночого одягу - Лілія Пустовіт
  • Кращий дизайнер чоловічого одягу - Віктор Анісімов
  • Кращий дизайнер аксесуарів - Ірина Каравай
  • Відкриття року - Олександр Каневський
  • За вагомий внесок у розвиток української моди - Лілія Пустовіт
  • Натхнення - Олена Франчук (переможця визначали самі номінанти)
  • Премія за кращу fashion-постановку - Лілія Літковська
  • Популярність - Людмила Кисленко (переможець визначався шляхом смс та інтернет-голосування)

Серед гостей статусного заходу були присутні головні модники та модниці країни - найвідоміші українські дизайнери і ті, хто в повсякденному житті демонструє їх творіння - fashion-критики, редактори глянцевих видань, відомі актори, музиканти. Партнерами яскравої події стали відомі компанії, чиї імена знають і цінують люди зі смаком - міжнародна меценатська організація TOP Ukraine, Kerastase, Finlandia, BMW, Amour і Carte Noire.

Вже зараз можна з упевненістю сказати, що церемонія нагородження Best Fashion Awards стала однією з найбільш барвистих подій сезону. На сцені розгорталося казкове дійство, в якому брали участь вершники, майстри трюків на мотоциклах, танцюристи, чарівники відео та світлових ефектів. Очікується, що перша українська премія в галузі моди Best Fashion Awards стане щорічною подією і допоможе стати Україні світовим центром моди.

Церемонія нагородження найкращих дизайнерів Best Fashion Awards, зрежисована фахівцями компанії USP Events, проходила в стінах культурно-мистецького комплексу "Мистецький Арсенал".

Партнери заходу:

 

Дивіться також
В Мюнхен без віз і багажу, але з хорошим...
2016
З 25 грудня 2014 року по 11 січня 2015 Сім’я...
2014
8 вересня Сім'я ресторанів "КОЗИРНА КАРТА" і...
2012