2k app
veiw
2k app
veiw
2005
Фестиваль ДЕЖАВЮ-2005
 
Ми шукаємо таланти!
19-20 жовтня в концерт-холі "FreeДом" відбувся перший щорічний фестиваль ресторанної музики "Дежавю", приурочений до 6-річчя однойменного київського ресторану. Свято показало, що в Україні є безліч талановитих музикантів
 
Опис події

"Козирна Карта" зібрала любителів ресторанної музики в кінці жовтня в Concert-hall "FreeДом" на Фестиваль ресторанної музики "Дежавю". Не дивно, що сім'я ресторанів ініціювала проведення подібного заходу, оскільки фестиваль був приурочений до 6-річчя улюбленого багатьма культового київського ресторану "Дежавю".
Почути улюблені хіти 80-х, пісні, на яких виросло не одне покоління, відчути атмосферу минулих років і зустріти близьких друзів прийшли знамениті гості. Ведучим заходу був легендарний Валерій Сюткін. Перед численними глядачами протягом двох днів виступили кращі групи з усією України.

У перший вечір музиканти представляли свої візитні картки: 3 музичні композиції радянської естради 70-80х років. У другій - пісні з кінофільмів 60-80х років. Обов'язковою умовою був виступ "наживо", що для ресторанних музикантів, погодьтеся, цілком звично! Яскравим фінальним акордом фестивалю став спільний Джейм-сейшн конкурсантів та членів журі фестивалю.
Третє місце і приз глядацьких симпатій отримала група Merry Hunters, друге місце зайняли музиканти гурту "Клондайк". А головний приз - річний контракт з мережею ресторанів "Козирна Карта" відвезли до Одеси Love Makers.
Фестиваль "Дежавю" проходитиме щорічно, і ми сподіваємося, що не раз ще заспіваємо з вами наші улюблені хіти!

Місце проведення: Concert-hall "FreeДом"
Дата проведення: 19-20 жовтня, 2005
Почесні учасники фестивалю: Валерій Сюткін
Ресторанні колективи: група "Merry Hunters", група "Колондайк", група "Love Mareks"

Дивіться також
В Мюнхен без віз і багажу, але з хорошим...
2016
З 25 грудня 2014 року по 11 січня 2015 Сім’я...
2014
8 вересня Сім'я ресторанів "КОЗИРНА КАРТА" і...
2012