2k app
veiw
2k app
veiw
2006
Фестиваль ДЕЖАВЮ-2006
 
Є тільки мить між минулим і майбутнім...
І знову в Києві настав час чесної музики! 20 жовтня 2006 року в концерт-холі "FreeДом" вже вдруге пройшов фестиваль ресторанних музикантів "Дежавю", організований Сім'єю ресторанів "Козирна Карта". І знову це було весело, смачно і чесно!
 
Опис події

20 жовтня 2006 в Concert-hall "FreeДом" відгримів фестиваль ресторанної музики "Дежавю 2006". Другий рік поспіль Сім'я ресторанів "Козирна Карта" зібрала разом друзів і влаштувала свято, яке перевершило всі очікування.

Так що ж таке "ресторанна музика"? Хороші пісні з роками стають все кращими. Під них ми зустрічаємося зі старими друзями та нерозлучними товаришами, коханими, під них ми згадуємо юність, перше кохання. Саме такі пісні звучали зі сцени Concert-hall "FreeДом" в цей день. Всі без винятку пісні виконувалися наживо, схваленням виступів служили не тільки бурхливі оплески глядачів, а й танцюючі пари. А як же не танцювати під такі чудові мотиви як "Айсберг в океані", "Летючою ходою" або "Земля в ілюмінаторі"?

Участь у Фестивалі брали 10 команд з усієї України. Своїми виступами вони довели, що дійсно є найкращими групами, що грають ресторанну музику. Ведучим вечора став Валерій Сюткін.

У складі журі були люди, які знають толк в чесній музиці. З одного боку - автори безсмертних хітів - Аркадій Укупник, Кріс Кельмі, Олексій Глизін і Валерій Сюткін. З іншого боку - знавці смаків ресторанних завсідників - Денис Сильченко, Микола Бровченко, Сергій Предко та Андрій Задорожний.

Після палких суперечок журі були визначені переможці.
Приз глядацьких симпатій отримала миколаївська група "Веселі стаканчики". Третє місце посіла київська команда "Блек Кет". Друге місце також дісталося киянам - "Легкий флірт". Перше місце і головний приз - річний контракт з компанією "Козирна Карта" - відвезла до Харкова група "Місто".

Завершенням церемонії нагородження стало колективне виконання всім відомої пісні Кріса Кельмі "Замикаючи коло". Учасники та члени журі Фестивалю на сцені, численні Гості в залі - всі разом співали про кохання, дружбу і добру силу музики. Смачним подарунком для всіх без винятку присутніх став святковий торт у формі гітари - емблеми Фестивалю.

Місце проведення: Concert-hall "FreeДом"
Дата проведення: 20 жовтня 2006
Почесні учасники фестивалю: Аркадій Укупник, Кріс Кельмі, Олексій Глизін і Валерій Сюткін.
Ресторанні колективи: група "Аероджунглі" (Одеса), група "Веселі стаканчики" (Київ), гурт "Блек Кет" (Київ), група "Легкий флірт" (Київ), "Місто" (Київ)

Дивіться також
В Мюнхен без віз і багажу, але з хорошим...
2016
З 25 грудня 2014 року по 11 січня 2015 Сім’я...
2014
8 вересня Сім'я ресторанів "КОЗИРНА КАРТА" і...
2012