2k app
veiw
2k app
veiw
2007
Фестиваль ДЕЖАВЮ-2007
 
Пісня не прощається з тобою
Музика в ресторані і ресторан в музиці ... 5 та 6 жовтня 2007 року в Спорт-готелі "Селена" у місті Черкаси пройшов третій щорічний Фестиваль ресторанних музикантів "Дежавю"
 
Опис події

Третій рік поспіль Сім'я ресторанів "Козирна Карта" спільно з агнетством USP організовують фестиваль "Дежавю". 5 і 6 жовтня 2007 року в Спорт-готелі "Селена", що в Черкасах, відбувся щорічний фестиваль ресторанних музикантів "Дежавю".

Протягом двох днів гості, учасники, члени журі насолоджувалися свіжим повітрям, враженнями, відмінним сервісом і, звичайно, найкращою в світі музикою.
У фестивалі ресторанних музикантів "Дежавю 2007" брали участь 10 музичних гуртів зі всієї України, а також команда з Тбілісі, так що сміливо можна стверджувати, що подія набуває міжнародного статусу.
Високий статус фестивалю вимагає присутності в журі тих, хто дійсно знає толк в музиці, чиї пісні вже давно стали хітами. До складу журі цього року увійшли незгасаючі зірки естради 70-90 рр.. - Михайло Боярський, Любов Успенська, Анатолій Євдокимов. Ведучим третій рік поспіль став Валерій Сюткін.

Конкурсанти представили гостям і компетентному журі композиції радянської та зарубіжної естради 80х - 90х. У перший конкурсний день сольними виступами глядачів радували Михайло Боярський, Любов Успенська, Валерій Сюткін та Анатолій Євдокимов. Вперше за час проведення Фестивалю "Дежавю" участь в ньому взяли танцювальні колективи.

Переможцями Фестивалю "Дежавю 2007" серед музичних колективів стали:

  • 1 місце - група "Natural Studio" з Тбілісі
  • 2 місце - кияни - гурт "Есперанса"
  • 3 місце - гурт "Мьюзік Сіті" з міста Харкова.

Переможцями першого танцювального конкурсу, який проходив в рамках Фестивалю "Дежавю" стали:

  • 1 місце - "My Way" (Київ)
  • 2 місце - "Forsage" (Київ)
  • 3 місце - балет «ВіВа» (Київ)

Фестиваль завершився танцями, піснями, святковим салютом та виступом спеціального гостя фестивалю - групи "Djankoy Brothers". Веселощі не стихали до самого ранку, адже всі без винятку захворіли солодкою ностальгією!


Ностальгія - це хвороба тих, кому є що згадати...

Місце проведення: спорт-готель "Селена", м. Черкаси
Дата проведення: 5, 6 жовтня 2007
Почесні учасники фестивалю: Михайло Боярський, Любов Успенська, Валерій Сюткін, Анатолій Евдокимов, Григорій Чапкіс.
Ресторанні колективи: група "Natural Studio" (Тбілісі), група "Есперанса" (Київ), група "Мьюзік Сіті" (Харків).

Дивіться також
В Мюнхен без віз і багажу, але з хорошим...
2016
З 25 грудня 2014 року по 11 січня 2015 Сім’я...
2014
8 вересня Сім'я ресторанів "КОЗИРНА КАРТА" і...
2012