2k app
veiw
2k app
veiw
2008
Фестиваль Дежавю-2008
 
Все хороше не забувається
17-18 жовтня 2008 року палуба круїзного лайнера "Зірка Дніпра" перетворилася на територію найвеселішого дежавю, правильної музики і приємних гастрономічних сюрпризів - "Дежавю Джем Сейшн '2008"
 
Опис події

17-18 жовтня 2008 року на круїзному лайнері "Зірка Дніпра" Сім'я ресторанів "Козирна Карта" спільно з агентством USP Events провела найбільш ностальгічне свято пострадянського простору - музичний круїз "Дежавю Джем-сейшн 2008".
Гостями фестивалю стали відомі бізнесмени і зірки шоу-бізнесу, друзі нашої мережі, а також всі ті, хто любить якісну естрадну музику і незвичайний відпочинок.

Протягом двох днів учасники фестивалю були занурені в атмосферу "Дежавю" - атмосферу якісної естрадної музики 70-80-х років, шалених веселощів і різноманітних розваг. Гості грали в нарди, танцювали, співали в караоке, насолоджувалися східними танцями і кальяном в лаунж барі. І звичайно ж, з нетерпінням чекали виступи зірок фестивалю. Цього року на фестиваль були запрошені метри радянської естради: Юрій Антонов, Ігор Саруханов, група "Полум'я" і група Стаса Наміна "Квіти". Однак серцем фестивалю став все ж джем-сейшн. На корабель прибули кращі ресторанні колективи: "Mery Weather Hunters", "Легкий Флірт", "Монетний двір", "Discovery".

У програмі фестивалю був задуманий ще один сюрприз. На борт прибули учасниці конкурсу краси "Міс Круїз 2008". Протягом двох днів вони билися за звання кращої і діамантовий подарунок. У перший вечір відбувся півфінал конкурсу краси і, звичайно ж, справжній джем-сейшн за участю всіх 6-ти груп, а потім - зоряний концерт за участю гурту "Полум'я" та Ігоря Саруханова, який цього разу привіз із собою колектив і нові пісні . Завершила вечір першого дня запальна Дискотека 80-х від Авторадіо, генерального радіопартнера фестивалю.

У другий день фестивалю гостей пригощали юшкою, розважали конкурсами і, звісно ж, музикою. У цей вечір відбувся фінал конкурсу "Міс-Круїз", переможниця, Лілія Кудлай, отримала діамантовий приз від "Даймонд бутіка".

Зірковий концерт почався з виступу групи Стаса Наміна "Квіти". Пізніше на корабель прибув маестро естрадної пісні Юрій Антонов. Після концерту гості і не збиралися розходитися, тому дискотека "Давай, Давай" пройшла дуже весело. Сергій Предко співав з музикантами, а Андрій Задорожний розливав коктейлі на барі. "Після наших заходів, гості стають добрішими, хто на 1 відсоток, а хто на 99. Ось те, що мені подобається!", - Сказав Андрій Задорожний, автор ідеї "Козирна Карта".

"Дежавю Джем-сейшн 2008" закінчився, хай живе "Дежавю-2009!"

Місце проведення: круїзний лайнер "Зірка Дніпра"
Дата проведення: 17, 18 жовтня 2008
Почесні учасники фестивалю: Юрій Антонов, Ігор Саруханов, група "Полум'я", Стас Намін і група "Квіти".
Ресторанні колективи: Mery Weather Hunters (Київ), "Легкий Флірт" (Київ), Монетний двір

 

Дивіться також
В Мюнхен без віз і багажу, але з хорошим...
2016
З 25 грудня 2014 року по 11 січня 2015 Сім’я...
2014
8 вересня Сім'я ресторанів "КОЗИРНА КАРТА" і...
2012