2k app
veiw
2k app
veiw
2009
Фестиваль ДЕЖАВЮ-2009
 
Музика a la naturel
П'ятий за рахунком фестиваль "Дежавю" співпав з круглою датою - десятиріччям ресторану. За чотири фестивальні дні, з 10 по 13 жовтня, на легендарної сцені "Дежавю" "відпалювала" дрім-тім прославлених артистів...
 
Опис події

10 жовтня 2009, рівно о 20:00, в Салоні-ресторані "Дежавю" стартував 5-й ювілейний Фестиваль-Марафон "Дежавю 2009". Дана подія було видатною з багатьох причин.
По-перше, Фестиваль 2009 року вже п'ятий, тобто, ювілейний.
По-друге, гучна музична подія тривала цілих 4 дні.
По-третє, свято проходило за підтримки Міжнародного Бренда NEMIROFF, генерального партнера Сім'ї ресторанів "Козирна Карта".
По-четверте, одночасно з Фестивалем відзначалося 10-річчя легендарного Салону-ресторану "Дежавю".
По-п'яте, учасниками Фестивалю-марафону стали:
- 10 жовтня - ВІА "Синій птах" та Євген Осін,
- 11 жовтня - Олександр Барикін і Володимир Пресняков,
- 12 жовтня марафон підхопили Олександр Іванов та гурт "Рондо", Сергій Галанін і група "Серьга", а також Джанго, а 13 жовтня - Максим Леонідов та ВІА "Квіти".

Завдяки комфортному розміщенню в новому арт-готелі "Баккара" всі артисти виходили на сцену добре відпочивши і готовими виступати ніч безперервно. Протягом усіх чотирьох фестивальних днів тут було весело і запально настільки, що незалежно від віку і соціального стану танцювали і співали абсолютно всі гості. А як же може бути інакше, якщо на сцені виконуються найбільш душевні пісні, а в залі тільки друзі? Крім того, для гостей було передбачено безліч сюрпризів: і величезна ваза з виноградом від TM WINE MAN, і хмільне частування від Міжнародного Бренда NEMIROFF, Генерального партнера свята, і святковий торт ...

У всі концертні вечори особисто Сергій Предко та Андрій Задорожний виконували гімн "Дежавю". Вокальну підтримку козирним виконавцям надавали всі присутні гості.

Місце проведення: салон-ресторан "Дежавю"
Дата проведення: 10, 11, 12, 13 жовтня 2009 року
Почесні учасники фестивалю: ВІА "Синій птах", Євген Осін, Володимир Пресняков, Олександр Барикін, Олександр Іванов та гурт "Рондо", Сергій Галанін і група "Серьга", Джанго, Максим Леонідов, ВІА "Квіти"

 

Дивіться також
В Мюнхен без віз і багажу, але з хорошим...
2016
З 25 грудня 2014 року по 11 січня 2015 Сім’я...
2014
8 вересня Сім'я ресторанів "КОЗИРНА КАРТА" і...
2012