2k app
veiw
2k app
veiw
2010
Фестиваль ДЕЖАВЮ-2010
 
Музика нас поєднала
По-справжньому улюблені пісні живуть в душі вічно. Щоб вони звучали на всю міць легких, досить дружніх компаній і знайомих акордів. У шостий раз - у розкішній рок-н-рольній обстановці салону-ресторану "Дежавю" зібралася гаряча компанія друзів закладу
 
Опис події

Весела музична подія відбулася за підтримки Генерального Партнера Сім'ї ресторанів "Козирна Карта" - Міжнародного Бренда NEMIROFF.
Дежавю ... Це все було! Наяву з кожним із нас! 10 і 11 листопада на Джем-Сейшн ДЕЖАВЮ 2010!
У свіжому, тільки після ремонту оновленому салоні-ресторані "Дежавю" проходив відомий фестиваль чесної музики.
У ці два вечори "Дежавю" став найосвітленішим і найзорянішим рестораном столиці - кількість селебрітіз і постійних гостей на квадратний метр вражало уяву. Серед запрошених були Тала Калатай, Ольга Сумська, Дмитро Коляденко, Руслан Євдокименко, Олександр Шовковський, Тарас Краскін, Євген Червоненко, Вікторія Тігіпко, Ірина Турбаєвська, Катерина Серебрянська, Анна Седокова, Маша Жулай, Фагот, Кульбаба, Дантес і Олійник, Група Реал О , Сергій Притула з дружиною, Олександр Педан, Антоніна Паперна, Олексій Залевський, Сергій Єрмаков, Андрій Кіше з дружиною та сотні інших не менш відомих особистостей. Два вечори поспіль на тепер уже справжній сцені виступали Ірина Білик, "Чиж і Ко", Джанго, Ігор Саруханов, Серго Чантурія, а також такі музичні колективи як "Парадокс", "Контрабас", "Бангладеш Оркестр", "Легкий Флірт" і "Бетховен". У перервах веселий музичний настрій підтримував заводними сетами DJ Mishukoff.
Партнер події також взяв участь у покращенні настрою гостей, які гідно оцінили частування від улюбленого віскі Jameson.

Епохи змінюються, а традиції, як і музика, вічні. Макарена, виконана офіціантами, нагадала присутнім, що це все той же "Дежавю" - улюблений і рідний, лише трохи подорослішав і змужнів. Як і на будь-якому дні народження гості скуштували дивовижний торт.
Гучним акордом вечора, як уже багато років поспіль, стало виконання гімну салону-ресторану "Дежавю" Сергієм Предко. З'ясувалося, що гості не тільки люблять цю життєстверджуючу пісню, але також знають слова напам'ять та із задоволенням її співають.

Коли веселощі досягли апогею, коли без перебільшення душа співала у кожного гостя окремо і у всіх разом, своє втілення отримало назву події - на сцені "Дежавю" зібралися Сергій Предко, постійні гості та відомі київські музиканти і експромтом організували джем-сейшн. Такого щирого, душевного, а головне - якісного виконання улюблених пісень публіка ще не чула.
З Днем Народження, "Дежавю"!

Місце проведення: салон-ресторан ДЕЖАВЮ
Дата проведення: 10, 11 листопада 2010
Почесні учасники фестивалю: Ірина Білик, Чиж і Ко, Джанго, Ігор Саруханов

 

Дивіться також
В Мюнхен без віз і багажу, але з хорошим...
2016
З 25 грудня 2014 року по 11 січня 2015 Сім’я...
2014
8 вересня Сім'я ресторанів "КОЗИРНА КАРТА" і...
2012