2k app
veiw
2k app
veiw
2008
Козирна BIRTHDAY PARTY 2008
 
15 років смачного і веселого життя
Нам – 15! 15 років смачного і веселого життя, яке прожите разом з вами, адже без вас все досягнуте навряд чи стало б можливим ... Незабутнє шоу, чудові Гості – цвіт нації, неповторна атмосфера в оточенні люблячих сердець, величезний святковий торт і, звичайно ж, подарунки!
 
Опис події

20, 21 червня 2008 Сім'я Ресторанів "Козирна Карта" організувала найбільш масштабну і яскраву  вечірку 2008 року. Протягом двох днів у павільйонах Міжнародного виставкового центру разом з 12 тисячами гостей найбільша ресторанна мережа України святкувала 15-річчя смачного і веселого життя. Два дні поспіль, о 20:00, перед постійними гостями 88 ресторанів відчинили двері цієї казки.

Простора і барвиста Алея Подарунків (Променад) привертала увагу різноманітними барами, де можна було розслабитися за келихом коктейлю або шампанського, зустріти друзів, поспілкуватися з милими серцю людьми. Кого тут тільки не було! Актори, співаки, політики, бізнесмени, спортсмени, світські левиці і леви - Катерина Серебрянська, Сергій Бубка, Андрій Джеджула, Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Володимир Мойсеєнко, Володимир Данилець, Остап Ступка, Юрій Горбунов, Євген Паперний, Євген Черняк, Михайло Радуцький , Олександр Кардаков ... Загалом, найбільш знамениті і популярні люди України. Активності компаній-партнерів події порадували гостей масою приємних сюрпризів і подарунків. Але головне шоу було все ще попереду.
У величезному святково прикрашеному банкетному залі гості комфортно розмістилися за столами, заповненими частуваннями. Організацію банкету, як завжди, взяв на себе найбільший Ресторан виїзного обслуговування "Холідей Сервіс". Спеціально до свята було приготовлено 9000 пляшок вина, більше трьох тонн м'ясних страв, дві з половиною тонни сирів, більше чотирьох тонн овочів і 8 тонн фруктів. Обидва дні банкет обслуговували 900 висококласних офіціантів і 400 професійних кухарів.

У залі погасло світло, зазвучали фанфари, шоу-балет "Фрідом" продемонстрував незвичайний по яскравості і насиченості виступ, і під керівництвом Тіни Канделакі та Дмитра Діброва почалося яскраве, казкове, захоплююче шоу, постановником якого став відомий український режисер Семен Горов.
Старт музичної програми взяла на себе група, названа на честь прекрасної актриси, красивої дівчини і досить козирної персони – "Ума Турман". Далі океан пристрастей та емоцій гостям дарували не менш популярні, але вже українські музиканти - група "Океан Ельзи". Кулінарне дефіле, представлене кращими кухарями та офіціантами ресторанів "Козирної Карти" - апетитне шоу професіоналів і їх творінь.
Шоу продовжили ресторани. Щорічний традиційний Парад Ресторанів цього разу представив Гостям подорож з минулого в сьогодення. Смачна та весела Козирна історія почалася 15 років з відкриття ресторанів "Майамі Блюз", "Нон-стоп", клубу "Голлівуд", "Шато де Флер", "Дежавю"...

"Козирна Карта"
рухалася вперед семимильними кроками, щороку відкриваючи все нові і нові заклади - різні за стилістикою, кухнею, географією. У 2008 році їх 88 - ресторани російської, української, кавказької, східної кухонь... Вони розташовані в найбільших містах та на основних трасах України, а також 5 ресторанів знаходяться в Нью-Йорку. Їх об'єднує висока якість сервісу і страв і приналежність до найбільшої ресторанної мережі країни. Один за одним на сцену виходили директори ресторанів, вносячи свою лепту, тобто, свою частину величезного іменинного торта. Коли яскравий парад підійшов до кінця, під бурхливі оплески на сцену вийшли винуватці торжества, ідеологи компанії – Андрій Задорожний, Дмитро Галбмілліон, Вадим Козін та Сергій Предко. Іменинний торт зі свічками, традиційне виконання пісні про смачне і веселе життя, про дружбу й підтримку – гімну "Козирної Карти" - все здається звичним і очікуваним, але кожного разу це шоу викликає цілий шквал оплесків і ціле море посмішок.

З цієї миті сцена перейшла в цілковиту власність музикантів і танцюристів. Слух і погляди гостей прикував до себе Людина-серйозність, Людина-рок-н-рол і Людина-чарівність Гарік Сукачов! Коли закінчуються слова, а бажання продовжувати привітання все не згасає, саме час для іскрометного танцю, саме такого, як представив шоу-балет "А6". Далі високий градус свята підтримували гарячі білоруські хлопці, здатні однаково яскраво запалити де завгодно - хоч в Сочі хоч, в Керчі, хоч у Києві на "Козирній BIRTHDAY PARTY 2008" - група "Ляпис Трубецкой".
Найстійкіші гості веселилися до самого світанку, тим самим радуючи і вітаючи багатотисячну команду "Козирної Карти" з 15-річчям смачного і веселого життя!

Організатори свята:
- Сім'я Ресторанів Козирна Карта
- Кейтерингова компанія ХОЛІДЕЙ СЕРВІС
- Агентство USP Events

 

Відео на YouTube:

Козирна BIRTHDAY PARTY 2008
Програма "Козирний People"
Гарік Сукачов і група "Неприкасаемые"
Група "Ума Турман"
Група "Океан Ельзи"
Група "Ляпис Трубецкой"

 

Місце проведення: Міжнародний Виставковий Центр
Дата проведення: 20, 21 червня 2008
Кількість запрошених гостей: 12 000
Артисти: Група "Ума Турман", група "Океан Ельзи", Гарік Сукачов і група "Неприкасаемые", група "Ляпис Трубецкой"
Ведучі: Дмитро Дібров, Тіна Канделакі
Подарунки: гриль-набір для барбекю

Дивіться також
В Мюнхен без віз і багажу, але з хорошим...
2016
З 25 грудня 2014 року по 11 січня 2015 Сім’я...
2014
8 вересня Сім'я ресторанів "КОЗИРНА КАРТА" і...
2012