2k app
veiw
2k app
veiw
2007
Козирна LOVE PARTY 2007
 
Ніч відкритих сердець
14, 15 і 16 червня 2007 - час непідробної щирості і взаємної любові. Найбільш лірична подія літа. Найромантичніша вечірка 2007 року. Найбільш душевні артисти. Найбільш щиросердний і безкорисливий банкет ...
 
Опис події

14, 15 і 16 червня 2007 Сім'я ресторанів "Козирна Карта" спільно з ТМ SV і агентством USP організували вечірку для друзів –  "Козирну LOVE PARTY 2007". Небачене за масштабами дійство розгорталося протягом трьох днів вже не в одному, а в двох павільйонах Міжнародного виставкового центру – тут виросло ціле місто з кафе, ресторанами, розвагами для гостей. Серед тих, хто відвідали подію, 22 000 цінителів якості та найкращого сервісу, були політики, бізнесмени, люди мистецтва модельєри, спортсмени, телеведучі, зірки кіно та естради, світські леви і левиці.

У променях призахідного сонця зароджувалася романтика. Під звуки струнного оркестру гості потрапляли в країну любові – на територію "Козирної LOVE PARTY 2007".
Прямо біля входу Елвіс Преслі і Concert-hall FreДом пропонували всім бажаючим поєднати долі узами шлюбу. Молодим видавали свідоцтво і скріплювали церемонію справжніми обручками.

Далі гостей зустрічав зал "Променад", що нагадує справжню паризьку вуличку. Тільки лиш переступивши поріг, гості отримували приємні козирні презенти від ресторанної сім'ї. "Даймонд-бутік" зібрав всіх бажаючих сфотографуватися з легендарною Мерлін Монро. Амурчики SAMSUNG пронизували серця гостей стрілами любові. Все, що можна тільки побажати, гості змогли знайти саме в залі "Променад" - безліч кафе, танцювальні виступи, замовлення портретів у професійних художників, подарунки, презенти, знаки уваги милим дамам (постаралася компанія "Київстар" - кожній гості презентували червону троянду) і двоє гігантських, але дуже добрих ведмедиків.

Підбадьорені незвичайним початком, гості поступово підходили до святого святих свята - банкетного залу площею 16 000 квадратних метрів, де й розвивалися головні події. Величезний банкет для тисяч гостей вражав пишнотою і великою кількістю страв - м'ясні частування від ТМ "Фуагра" і ТМ "Сертифікований ангус", відмінні напої від партнерів заходу - ТМ "Коктебель", ТМ "Арарат" і "JOHNNIE WALKER", солодощі, свіжі фрукти : Кращі 1 200 офіціантів обслуговували величезну подію.

А в цей час на сцені починалося феєричне шоу. Молоді талановиті музиканти з гурту "Сахара" відкрили чарівний вечір щирості і любові. Юна зірка української естради Іванна подарувала гостям розкуте і сексуальне шоу на сцені. Ведучі - чарівний Олександр Пономарьов та неповторна Ірина Білик - стали провідниками по хвилях гарного настрою та приємних вражень. Як і личить зіркам, вони дещо затрималися, а тому вели прямий репортаж прямо з салону лімузина. Козирний туз Юрій Антонов захопив ностальгуючих в подорож у часі. Але моральний чемпіон Євробачення Вєрка Сердючка вкрай швидко повернула всіх в 21 століття. Невже хтось зможе всидіти на місці, коли зі сцени лунає таке жваве "Зібен-зібен ай-лю-лю"?! Михайло Шуфутинський, перейнявшись загальною атмосферою любові, навіть заспівав пісню про Хрещатик. У надзвичайно ніжному образі постала перед глядачами Тіна Кароль, а вокальні дані, як завжди, були на висоті. Олександр Іванов та гурт "Рондо" зовсім не змінюються - такі ж енергійні, повні сил і завзяття, якими активно діляться зі слухачами. Світлана Лобода та Ані Лорак вже не просто популярні співачки, а справжні поп-діви. Учасники групи "Земляни", втім, як і всі інші учасники шоу, були поза конкуренцією.

Останні кілька років жодна козирна вечірка не обходиться без Параду Ресторанів. "Козирна LOVE PARTY 2007" - не виняток. Поєднавши кулінарні вишукування і неймовірну любов, козирні ресторани представили гостям Парад Весіль! Гучним і душевним акордом Параду стало виконання гімну "Козирної Карти". Цього разу серед співаків були помічені не тільки керівники ресторанів та ідеологи компанії, але навіть Хор МВС України.

У рамках "Козирної LOVE PARTY" було оголошено збір коштів на відновлення всеукраїнської святині, без сумніву, візитної картки України - Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Зробивши перший внесок у Фонд відновлення Києво-Печерської Лаври, Компанія "Козирна Карта" закликала гостей взяти участь у благодійній акції шляхом перерахування коштів на рахунок Києво-Печерської Лаври. До акції було також приурочено виступ дитячого хору. Ангельські голоси юних обдарувань, ймовірно, пробудили в душі кожного найтепліші і найніжніші почуття і всі присутні стоячи, зі свічками в руках, вітали виконавців.

"Козирна LOVE PARTY 2007" ще раз показала, що всі зусилля семитисячної команди спрямовані на те, щоб дарувати улюбленим гостям сім'ї ресторанів все найкраще - кращий сервіс, кращі страви, найкраще шоу і щиру Любов!

 

Відео на YouTube:

Частина 1
Частина 2
Частина 3


Місце проведення:
Міжнародний Виставковий Центр
Дата проведення: 14, 15, 16 червня 2007
Кількість запрошених гостей: 22 000
Артисти: Юрій Антонов, Вєрка Сердючка, Михайло Шуфутинський, Тіна Кароль, Олександр Іванов та гурт "Рондо", Світлана Лобода, Ані Лорак, група "Земляне", група "Сахара", Олександ Пономарьов, Ірина Білик, Іванна Мелай
Ведучі: Олександр Пономарьов, Ірина Білик
Подарунки: козирні подушки, набір столових приладів і чашка

Дивіться також
В Мюнхен без віз і багажу, але з хорошим...
2016
З 25 грудня 2014 року по 11 січня 2015 Сім’я...
2014
8 вересня Сім'я ресторанів "КОЗИРНА КАРТА" і...
2012