2k app
veiw
2k app
veiw
2010
Козирна МАЇВКА PARTY 2010
 
Мир! Праця! Травень!
28 травня 2010 на території Національного експоцентру України, більш відомого як ВДНХ, за підтримки Генерального Партнера Сім'ї ресторанів "Козирна Карта", Міжнародного Бренду NEMIROFF, відгриміла, відзвучала, відіграла всіма кольорами Козирна Маївка Party 2010. Девізом події стало гасло "Мир! Праця! Травень!"
 
Опис події

Потрапляючи на територію "Козирної Маївки" гості опинялися в справжнісінькому Парку Культури - духовий оркестр, солодка вата, пиріжки, льодяники на паличці ... Всіх охочих вчили танцювати твіст і рок-н-рол. Особливою популярністю користувався ринг, організований Міжнародним Брендом NEMIROFF. І звичайно ж, банкет! Козирний банкет для тисяч запрошених організувала найбільша кейтерінгова компанія країни "Холідей Сервіс". Столи буквально ломилися від великої кількості страв. Чого тут тільки не було - м'ясні делікатеси, сири, соління та копченості, фрукти та солодощі. Серед гостей події були помічені зірки української естради - співаки і артисти, спортсмени, керівники великих компаній, українські дизайнери та художники, а також політична еліта країни.

Але ось приглушено світло, заходить за горизонт небесне світило і починається святковий концерт! Ведучими вечора стали Юрій Горбунов і Василіса Фролова. А музичними композиціями у цей вечір гостей радували Тіна Кароль, "Хор Турецького", Анастасія Приходько, груп "Тік", "Моральний кодекс" і "ВВ". Традиційний парад директорів ресторанів "Козирної Карти" носив дещо романтичний характер - керівники Компанії буквально обсипали квітами свою Команду - директорів численних ресторанів Сім'ї "Козирна Карта". Вперше представлене в Україні відеомапінг шоу та святковий салют, який осяяв вечірнє небо, були немов родом з дитинства - такі приємні враження та емоції подарували вони всім присутнім.

Вперше в історії Компанії практично всі бажаючі могли приєднатися до свята завдяки Он-Лайн трансляції в режимі реального часу, організованою компанією "UNTC".
Величезну підтримку в організації свята надала компанія USP-Events.
Козирне свято гуркотало і звучало до самого ранку. З першими променями сонця все ще лунали радісні вигуки і гасло родом з дитинства "Мир! Праця! Травень!", після чого багато гостей продовжили веселощі на афтепаті в ресторані "Зозуля" на Парковій дорозі.

Відео на YouTube

Козирна Маївка Party 2010
3д маппінг
Cюжет на "5 каналі"
Cюжет на каналі "СТБ"

Козирна Маївка Party (20-хвилинний фільм):
1 частина
2 частина

Окрема подяка в організації 10-го ювілейного свята Козирна Маївка Party:
- Людмилі Голубицькій і Володимиру Пинде - концертний департамент Козирної Карти
- Ірині Тарасовій - ресторан виїзного обслуговування "Холідей Сервіс"
- Віталію Улицькому - агентство USP-Events


Місце проведення: Національний експоцентр України (ВДНХ)
Дата проведення:
28 травня 2010
Кількість запрошених гостей: 4500
Артисти: Тіна Кароль, "Хор Турецького", Анастасія Приходько, гурт "Тік", група "Моральний кодекс", гурт "ВВ"
Ведучі: Юрій Горбунов, Василіса Фролова
Подарунки: термосумка для пікніка, козирна чашка і термос

Дивіться також
В Мюнхен без віз і багажу, але з хорошим...
2016
З 25 грудня 2014 року по 11 січня 2015 Сім’я...
2014
8 вересня Сім'я ресторанів "КОЗИРНА КАРТА" і...
2012