2k app
veiw
2k app
veiw
2005
Козирна OPEN AIR PARTY 2005
 
Найбільший Open Air в Україні
Свято Смачного і Веселого життя 10 червня 2005 закріпив за собою статус головної річної тусовки, зібравши на Кулінарний Карнавал понад 50 тисяч гурманів. Найбільший Open Air в Україні, до того ж, - єдиний шанс побачити всіх друзів за одну ніч
 
Опис події

"Козирна PARTY" - легендарна світська вечірка, на якій прагне опинитися наймодніша публіка як України, так і дружніх держав. Головна місія цієї масштабної Події полягає в тому, щоб зробити щасливими всіх друзів "Козирної Карти". Для початку - на одну ніч.
Дізнавшись про місце проведення чергової "Козирної PARTY", люди, що знають, мрійливо закривали очі. Адже в пам'яті тисяч гостей ще свіжі спогади про найдрайвовішу з козирних вечірок – "Козирної РАРТY 2003", яка відгриміла саме тут, у Національному комплексі "Експоцентр України".

Ніч на 10 червня 2005 стала найяскравішим початком літа, на яке ми тільки могли розраховувати. Тисячі шанувальників Смачного і Веселого Життя залишили в цю п'ятницю свої справи, щоб стати частиною Події безпрецедентної і незабутньої. Ім'я цієї Події – "Козирна Open Air PARTY 2005".

Простір вечірки розкинувся на гектари - місця тут вистачило всім: і ресторанам, і їхнім шанувальникам, та учасникам сенсаційного "Параду ресторанів", який безупинно курсував по території "Експоцентру".

 

Відео на YouTube:

Частина 1
Частина 2 (І. Білик, В. Сюткін)
Частина 3 (парад ресторанів, В. Кузьмін
Частина 4 (В. Пресняков, І. Саруханов)


Місце проведення: Національний Комплекс ЕКСПОЦЕНТР України
Дата проведення: 10 червня 2005
Кількість запрошених гостей: 50 000
Артисти: Володимир Пресняков, Володимир Кузьмін, Ані Лорак, Ірина Білик, група "Бі-2", Валерій Сюткін, Ігор Саруханов, Кристина Орбакайте
Ведучі: Олександр Цекало, Анастасія Заворотнюк, Тіна Канделакі, Олексій Кортнєв
Подарунки: парасольки

Дивіться також
В Мюнхен без віз і багажу, але з хорошим...
2016
З 25 грудня 2014 року по 11 січня 2015 Сім’я...
2014
8 вересня Сім'я ресторанів "КОЗИРНА КАРТА" і...
2012