2k app
veiw
2k app
veiw
2011
Козирна UNREAL PARTY 2011
 
2 грудня Сім'я ресторанів Козирна Карта та Генеральний Партнер Міжнародний Бренд Nemiroff створили нереальну реальність
 
Опис події

2 грудня Сім'я ресторанів "Козирна Карта" за підтримки Генерального Партнера Міжнародного Бренда Nemiroff запросили більше двох тисяч гостей в нереальна реальність - на Козирну Unreal Party 2011.

Свято і справді вийшло неймовірним - барвистим, незабутнім, фантастичним - в першу чергу, завдяки вам, дорогі гості! Вже 11 років ви відвідуєте свята, які "Козирна Карта" створює для вас, багато років ви ходите в козирні ресторани в Україні і США, ви довіряєте Компанії, а ми, в свою чергу, любимо вас і безмежно цінуємо!

Величезний внесок у створення чудової атмосфери, легкості та невимушеності зробили Партнери Козирної Unreal Party 2011 - відомі, популярні і улюблені багатьма бренди і компанії. Разом з вами нам вдалося створити справжнє казкове свято!

У 11-й раз на щорічне свято зібралися найчастіші гості ресторанів великої мережі України, щоб насолодитися святом - чудовим дійством, яке створила Команда людей, закоханих у життя і свою роботу.

У стінах МВЦ, де проходило свято відмінного смаку і гарного настрою, панувало тепло, літо і навіть цвіли квіти. Гостей пригощали яблуками, шампанським, дарували приємні сюрпризи від партнерів, влаштовували фотосесії. Оформлення свята, яке захоплювало гостей весь вечір, - це заслуга декораторів та художників Krasnov Design.

Коли гості зайняли свої місця за білосніжними столами і взялися за дегустацію страв від "Козирної Карти" та партнерів свята, почалося довгоочікуване шоу.

До нереальної реальності гостей вели чудові Василиса Фролова і Дмитро Шепелєв. І якщо Дмитро, як джентльмен дотримувався класичного зовнішнього вигляду, Василиса, як справжня актриса, міняла образи, з'являючись перед гостями то ангелом, то квіткою.

Зміну амплуа також із задоволенням підтримали і музиканти. Крім своїх хітів українські зірки виконали композиції світових знаменитостей.

Світлана Лобода на кілька хвилин перевтілилася у співачку Adele, виконавши пісню Rolling in the deep. Василь Бондарчук, як виявилося, надзвичайно точно вміє перетворюватися на Lenny Kravitz, виконуючи композицію Hurt. Багато хто вирішив, звичайно, що на сцені Charls Barkley виконує Crazy, але це була Тіна Кароль. Злата Огневич піднесла гостям сюрприз, виконавши пісню Frozen, яку зазвичай співає відома Madonna. Невирішеним залишилося питання хто ж краще виконав пісню Heart - наша Альоша або Christina Aguilera. І хоча англієць Sting виконує пісню Desert Rose чудово, учасники колективу Mgzavrebi доповнили її звучання грузинським темпераментом і багатим вокалом. Звання головної зірки вечора по праву дісталося DJ star Dimiti from Paris, який радував слухачів міксом відомих і улюблених хітів різних країн та епох.

Шквалом оплесків публіка зустріла виступ ведучої в образі сонячного ангела-скрипаля. Здавалося, вона ніби летіла над залом і передавала всім і кожному частинку тепла, яке кожен день творять в ресторанах "Козирної Карти".

Свято має бути не тільки красивим і незабутнім, але ще і смачним! Ця істина відома як кейтеринговой компанії "Холідей Сервіс", яка організувала чудовий банкет для більш ніж двох тисяч гостей, так і Генеральному Партнеру свята Міжнародного Бренду Nemiroff, яка подала гостям новинку - новий преміальний еко-продукт Nemiroff Distinct в унікальній подачі. ОТР Bank ж запропонував гостям обміняти наявні дисконтні на нові Козирні карти-MasterCard, що поєднують у собі властивості як дисконтних, так і платіжних карток.

Своєю присутністю свято підтримали численні постійні гості ресторанів, друзі і партнери, зірки естради та кіно, бізнесмени, спортсмени, політикі, редактори популярних глянцевих видань, меценати і просто знакові особистості - Сергій і Олексій Большиє, Андрій Кіше, Гарі Корогодський, Ольга Навроцька, Євген Паперний, Олександр Пономарьов, Влад Ряшин, Юрій Фалеса та багато інших.

Найбільш повторюване слово цього вечора - "нереально". Це і справді була нереально чудова вечірка - Козирна Unreal Party 2011.

Відео на YouTube

Козирна Unreal Party 2011 (17-хвилинний фільм)
Козирна Unreal Party 2011 - Як все починалося...

Козирна Unreal Party 2011 - Тіна Кароль (Gnarls Barkley - Crazy)

Козирна Unreal Party 2011 - Альоша (Christina Aguilera - Hurt)
Козирна Unreal Party 2011 - Альоша (Найкраща)
Cюжет на каналі ICTV
Козирна Unreal Party 2011 - Світлана Лобода (Adele - Rolling in the deep)
Козирна Unreal Party 2011 - Mgzavrebi - Sting - Desert Rose
Козирна Unreal Party 2011 - Козирний Гімн
"Козирне життя" про "Козирну Unreal Party 2011"


Місце проведення: Міжнародний Виставковий Центр
Дата проведення: 2 грудня 2011
Кількість запрошених гостей: 2000
Артисти: DJ star Dimiti from Paris, Тіна Кароль, Світлана Лобода, Василій Бондарчук, Злата Огнєвіч, Альоша, гурт "Mgzavrebi"
Ведучі: Дмитро Шепелєв, Василіса Фролова

Фоторепортаж "Козирна Unreal Party: Загальний настрій"
Фоторепортаж "Козирна Unreal Party: Артисти"
Фоторепортаж "Козирна Unreal Party: Команда"
Фоторепортаж "Козирна Unreal Party: Гості"

Дивіться також
В Мюнхен без віз і багажу, але з хорошим...
2016
З 25 грудня 2014 року по 11 січня 2015 Сім’я...
2014
8 вересня Сім'я ресторанів "КОЗИРНА КАРТА" і...
2012