2k app
veiw
2k app
veiw
2006
Козирна WHITE PARTY 2006
 
Всі відтінки білого!
1 і 2 вересня 2006 року щорічна вечірка "Козирна PARTY" дарує більш ніж 12 тис. власникам "Козирних Карт", без пам'яті закоханих в ресторани Великої Мережі, приголомшливу вечірку. Вкотре майстри легендарної компанії малюють приголомшливе полотно і воно оживає, граючи найсоковитішими фарбами життя
 
Опис події

У 2006 році компанія "Козирна Карта" спільно з ТМ "SV"  і агентством USP організували найбільш статусну VIP-подію року - вечірку для друзів "Козирної Карти" під назвою "Козирна WHITE PARTY в ULTRA стилі". Міжнародний виставковий центр на два дні перетворився на найбільший ресторан у світі, гідний занесення до Книги Рекордів Гіннеса, та об'єднав всі ресторани мережі "Козирна Карта", яких за Україну і за її межами на 2006 рік налічується більше 60.

Більше 12 тисяч гостей, серед яких були знамениті актори, ведучі, бізнесмени, політики розмістилися за тисячею столиків; затишно влаштувавшись, вони насолоджувалися розмахом банкету. 800 офіціантів були готові задовольнити будь-які кулінарні уподобання Гостей. Запаси провізії вражали - столи ломилися від страв, різноманіття закусок і напоїв перевершило всі найсміливіші очікування ... Солодощів, овочів і фруктів було не менше - одного тільки винограду гості попоїли 14 тонн.

Оскільки "Козирна WHITE PARTY" повинна була стати не тільки святом шлунка, але й подією для душі, концертна програма була не менш насиченою ніж меню.

Ведучі вечора - іскрометний Михайло Шац і неперевершена Тіна Канделакі. Обоє - у сніжно білих вбраннях, відповідаючи дрес-коду вечірки, який був ідеальний, як ніколи - WHITE!

Відкриття програми ознаменувалося виступом шоу-балету FreeDom - справжніх майстрів танцю - на сцені змішалися вода і вогонь, білі шати та іскрометні танці відразу ж задали святковий настрій. Парад директорів дозволив на власні очі побачити всіх тих, хто щодня докладає максимум зусиль для того, щоб кожен Гість забував про всілякі негаразди і проблеми, тільки лиш переступивши поріг одного із закладів мережі. Всі присутні Гості познайомилися з тими, хто день у день забезпечує відмінний сервіс і гарну атмосферу ресторанів, а всі разом директори та ідеологи компанії, що зібралися продемонстрували величезну молоду і професійну Команду мережі ресторанів "Козирна Карта".

Музичну частину вечора взяли на себе справжні зірки. Андрій Макаревич і Оркестр Креольського танго пробудили неймовірно романтичний настрій у всіх присутніх. Брати Самойлови з групи "Агата Крісті", довели, що рок як і раніше живіший всіх живих. Виступ улюбленця прекрасних дам, Валерія Меладзе, супроводжували чудово вальсуючі пари. Фаворитом вечора безсумнівно стали легендарні "Gipsy Kings" (Manolo), які вперше дають концерт в Україні. Виступ французького колективу приємно здивував Гостей заходу. Всидіти на місці не вдалося нікому - під запальні мотиви фламенко пустилися в танок практично всі Гості незалежно від віку! Найголовнішою зіркою вечора воістину стали Гості, що прийшли - відомі політики і бізнесмени, представники шоу-бізнесу, відомі манекенниці, багато Гостей підтримали білий дрес-код. Кожному дісталися пам'ятні подарунки від "Козирної Карти". Кого тут тільки не було! Атмосфера в залі, посмішки на обличчях запрошених гостей, запальні танці під "Gipsy Kings" .... Усе це безсумнівно дає право сказати що свято вдалося! І написані на одному з подарунків від "Козирної Карти" такі важливі слова "Ми любимо вас" стали воістину символічними в цей вечір - любов "Козирної Карти" до гостей і навпаки воістину взаємна!

1-го вересня, в рамках "Козирної WHITE PARTY", відбувся фінал найбільш рейтингового міжнародного конкурсу "ELITE MODEL LOOK України 2006" офіційним організатором якого на території України є компанія "Козирна Карта".

Конкурсантки з'являлися на сцені в спеціально розробленої для "Козирної Карти" колекції вечірніх туалетів від Олександра Анісімова, дефілювали у вражаючих діамантових прикрасах від Даймонд-Бутік і, звичайно ж, не був винятком вихід в купальниках. Після довгих суперечок журі визначило переможницю. Нею стала шістнадцятирічна Оксана Скворцова, яка в листопаді буде представляти Україну в Таїланді на міжнародному конкурсі ELITE MODEL LOOK 2006. Одна з учасниць конкурсу була відзначена спеціальним призом від "Даймонд-Бутік"! Володаркою розкішного персня, прикрашеного діамантами, стала Бушуєва Євгенія.

Після всього вищепереліченого сказати можна тільки одне: "Козирна WHITE PARTY 2006" вдалася на славу! До зустрічі на наступній Козирнійї вечірці!

 

Відео на YouTube:

Програма "Козирний People" (частина 1)
Програма "Козирний People" (частина 2)
Виступ Андрія Макаревича (частина 1, частина 2, частина 3, частина 4)
Виступ групи Gipsy Kings (частина 1, частина 2, частина 3)

 

Місце проведення: Міжнародний Виставковий Центр
Дата проведення: 1, 2 вересня 2006
Кількість запрошених гостей: 10 000
Артисти: Андрій Макаревич і Оркестр Креольського танго, група "Агата Крісті", Валерій Меладзе, група "Gipsy Kings" (Manolo)
Ведучі: Михайло Шац, Тіна Канделакі
Подарунки: біноклі, CD-холдер, музичні диски, брелоки

Дивіться також
В Мюнхен без віз і багажу, але з хорошим...
2016
З 25 грудня 2014 року по 11 січня 2015 Сім’я...
2014
8 вересня Сім'я ресторанів "КОЗИРНА КАРТА" і...
2012