2k app
veiw
2k app
veiw
2006
Міс Київ 2006
 
Cherchez la femme
24 грудня 2006 сoncert-hall FREEДОМ перетворився на обитель краси та витонченості - тут обирали "Міс Київ 2006"
 
Опис події

Те, чого чекали мільйони киян, до чого готувалися сотні організаторів свята, чого з завмиранням серця чекали 18 прекрасних конкурсанток і їх близькі, нарешті відбулося - відбувся Фінал конкурсу "Міс Київ 2006".

24 грудня 2006 Сoncert-hall FREEДОМ перетворився на обитель краси та витонченості, атмосфера була пронизана тисячами імпульсів хвилювання та очікування. Божественно прекрасні конкурсантки на сцені, шановна та поважна публіка в залі, суворе журі - всі з нетерпінням очікували головного моменту шоу, коли буде названо ім'я найпрекраснішої, неповторної киянки, яка представлятиме столицю на конкурсі краси Міс Україна 2007. Під акомпанемент симфонічного оркестру автор проекту "Козирна Карта" Андрій Задорожний оголосив ім'я переможниці. Міс Київ 2006, нею стала учасниця під номером 12, чарівна шістнадцятирічна Бріт Ореста! 

Спонсорами та почесними партнерами Фіналу конкурсу "Міс Київ 2006" були компанії та торгові марки, імена яких відомі не тільки в світі бізнесу та цінних паперів, але знайомі кожному з Вас. Такі бренди як АРАРАТ, Fashiоn Club, Сертифікований Ангус, Ювелірний Дім ZARINA, Шампанське "Дежавю", ТМ Фуа-Гра, журнал Zефир, Coca-Cola light не тільки взяли участь в організації, мабуть, останньої модної події 2006 року, але, також вручили подарунки та призи учасницям конкурсу. Флористи магазину "Квіткова ваніль" своєю майстерністю та прекрасними квітами перетворили чудовий зал Concert-hall FREEДОМ на Новорічну казку. Постарався на славу і режисер дійства Олег Єфремов. Його талант і незгасна енергія створили справжнє театральне шоу.

У цьому році введено новий титул, а саме Міс Київських Симпатій. Ім'я переможниці визначалося за допомогою sms-голосування. На сайті "Козирна Карта" вперше в історії конкурсу були представлені фото всіх учасниць ще до початку конкурсу, абсолютно всі жителі не тільки України, але і всієї планети мали можливість споглядати найчарівніших мешканок української столиці та голосувати за найпривабливішу киянку. І, нарешті, переможниця, та, яка сподобалася більшості, була визначена. Нею стала учасниця під номером 5 - вісімнадцятирічна Городиська Аліна, яка набрала 1795 голосів. 

Загальновідомий титул Міс Глядацьких Симпатій, як і завжди, визначався голосами тих, кому пощастило бути присутнім в залі. Максимальне число голосів було віддано за шістнадцятирічну Петракову Вікторію. У номінації Віце-Міс Київ 2006 беззастережно перемогла учасниця під номером 6 - вісімнадцятирічна Зуб Ганна. Титулом Міс Coca-Cola light була нагороджена найстрункіша конкурсантка, учасниця під номером 2 Шинкарук Олена.

Ведучими свята краси і витонченості були всім відомі, улюблені багатьма шоумен Юрій Горбунов та Іванна Мелай.

Серед глядачів був увесь світ - політичні діячі, бізнесмени, спортсмени, головні редактори популярних журналів, актори та співачки, загалом, ті, хто представляють нашу країну і столицю зокрема на світовій арені.

Партнери заходу:

Дивіться також
В Мюнхен без віз і багажу, але з хорошим...
2016
З 25 грудня 2014 року по 11 січня 2015 Сім’я...
2014
8 вересня Сім'я ресторанів "КОЗИРНА КАРТА" і...
2012