2k app
veiw
2k app
veiw
2014
Гастрономічне свято на Контрактовій "Казки старого Подолу"
 
З 25 грудня 2014 року по 11 січня 2015 Сім’я ресторанів "Козирна Карта" та еко-бренд "МОРОША" влаштували у самому серці Києва, на Подолі, велике свято смачної їжі та якісної української музики "Казки старого Подолу"
 
Опис події

З 25 грудня 2014 року по 11 січня 2015 Сім’я ресторанів "Козирна Карта" та еко-бренд "МОРОША" влаштували у самому серці Києва, на Подолі, велике свято смачної їжі та якісної української музики "Казки старого Подолу".

За 17 днів атмосферного, душевного заходу кияни та гості столиці мали змогу насолодитися улюбленими стравами та напоями, приготованими кращими з кращих ресторанами "Козирної Карти", потанцювати під хіти відомих українських виконавців, взяти участь у історичному квесті, Фестивалі Бородачів, заколядувати разом з ведучим Андрієм Джеджулою, помилуватися стильним вбранням з етнічними мотивами з колекцій українських дизайнерів.

На великій сцені просто неба для подолян співали гурти "С.К.А.Й.", "АнтитілА", O.Torvald, Fontaliza, Anna-Maria, брати Борисенки, "Люм'єр", Go-A, "Кімната Гретхен", Maiak.

За музичне наповнення свята відповідала одна з найкращих радіостанцій "Europa Plus Kiev".

На РІздво організатори свята порадували гостей безкоштовним катанням на каруселі, частуванням найсмачнішою у місті кутею та гарячими глінтвейнами і пуншами.     

Генеральний партнер заходу - еко-бренд "МОРОША"

Партнер - Coca-Cola.

Свято відбулося за підтримки Подільської РДА.

Дивіться також
В Мюнхен без віз і багажу, але з хорошим...
2016
8 вересня Сім'я ресторанів "КОЗИРНА КАРТА" і...
2012
У 2012 році Україна та Польща стали...
2012