2k app
veiw
2k app
veiw
В Мюнхен без віз і багажу, але з хорошим настроєм! Два дні справжнього ZiberfesT 'а на Контрактовій площі, в серці Києва. З піснями, танцями, веселими іграми та, звичайно ж, смачними пивом та їжею!
 
Опис події

ZiberfesT на Контрактовій 24 і 25 вересня - два дня справжнього свята на одному диханні в самому серці столиці. 
Посмішки перехожих, іскорки щастя в очах учасників і переможців конкурсів, якісна музика і не менш якісна і смачна їжа, чотири сорти свіжозвареного пива - ось неповний перелік яскравих характеристик дводенного фесту в самому серці Києва. ZiberfesT почався з урочистого відкриття бочки. Честь першим вдарити по краника бочки з фестивальним пивом була надана першому заступнику голови Київської міської держадміністрації ПЛІС Геннадію Володимировичу. Символічні удари по бочці зробили також голова Подільської райадміністрації Мондрієвський Валентин Миколайович, Президент АТ "Оболонь" Слободян Олександр і Генеральний директор Сім'ї ресторанів "Козирна Карта" Косар Олександр Васильович. Полилися перші келихи пінного і свято стартував! 

Точно передана атмосфера європейських вуличок з головними атрибутами Октоберфесту в Мюнхені - величезними декорованими шатрами з лавками, - збагатилася істинно нашим, українським колоритом. Багата концертна програма кожного дня завершувалася потужним акордом - виступами гуртів ВВ і ТІК. Нудьгувати не доводилося ні хвилини, активності сипалися одна за одною: змагання з поїдання брецелів, кінські скачки, змагання по Бірпонгу, футбольний турнір, баварські танці і ще багато конкурсів і веселих вікторин, залишають в пам'яті теплі, яскраві спогади. 
Настрій на Контрактовій панувало дивно світле. Сім'ї, пари, великі компанії - всім знайшлося зручну місцину, цікаве заняття і їжа за смаком. 
Фудкорт фестивалю заслуговує на окрему увагу: крім двох ресторанів Сім'ї "Козирна Карта" - Етно-ресторації Козачок Совки і Пивний ресторації Чорне Порося на святі смачно годували Афро бургер, Street Food і Khu-yum. Кулінарне майстерність показала кафедра готельного-ресторанного бізнесу факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Київського Торгово-Економічного Університету - брецели саме їх виробництва наввипередки їли на конкурсі. 
Від свята залишилися дуже світлі спогади, величезна кількість фото та відеоматеріалів і велике бажання повторити фестиваль через рік. На тому ж місці. 
До зустрічі на Контрактовій!

Дивіться також
З 25 грудня 2014 року по 11 січня 2015 Сім’я...
2014
8 вересня Сім'я ресторанів "КОЗИРНА КАРТА" і...
2012
У 2012 році Україна та Польща стали...
2012