2k app
veiw
2k app
veiw

Меню ресторанів

Перші ресторани з'явилися в Китаї в XIII столітті. На території Європи заклади громадського харчування з'явилися ще за часів Римської імперії, але здебільшого це були таверни і харчевні, де перекусити зупинялися в основному мандрівники.

Ресторани в звичному для нас вигляді з'явилися вже в 18 столітті. З тих пір ресторанна культура пішла далеко вперед у всьому світі. Кількість ресторанів у світі практично не піддається підрахунку. Різноманітність інтер'єрів, страв, кухонь, стилів складно уявити.

Вагомий внесок внесла Сім'я ресторанів "Козирна Карта", лідер ресторанного ринку України. На її рахунку наразі більше 90 ресторанів по країні, з яких понад 50 знаходяться в Києві. Меню ресторанів вражає навіть найбільших гурманів. Тут можна знайти кулінарні пропозиції на будь-який смак і каприз - від звичних і простих сніданків в "Креп де Шин" до класичних кавказьких страв у ресторані "Казбек".

З огляду на побажання гостей при відкритті нових закладів, "Козирна Карта" пропонує ресторани української, російської, кавказької, європейської, латиноамериканської, японської, китайської, східних кухонь.

Примітно, що в меню практично всіх ресторанів присутні традиційні українські страви. Так що навіть у обід або вечерю в італійському, китайському, японському стилі можна внести колоритні нотки української та російської кухні.